Lubelskie, UPR TV, Wydarzenia

Wybór jest prosty: Polska albo brak Polski – Bartosz Józwiak w Lublinie

„To nie jest tak, że wybieramy jednego lub drugiego kandydata. My wybieramy tak naprawdę przyszłość, to będzie wybór na dziesięciolecia” – mówił na lubelskim spotkaniu z politykami prezes Unii Polityki Realnej.

Spotkanie w Klubie Inteligencji Katolickiej zainaugurował poseł na Sejm RP Przemysław Czarnek. Następnie głos zabrali: poseł Tomasz Rzymkowski, prezes UPR Bartosz Józwiak i podsekretarz stanu w Ministerstwie Finansów Piotr Patkowski. Głównym tematem wystąpień były wspólne, uniwersalne i konserwatywne wartości w kontekście wyborów prezydenckich 2020.

Z tego ostrego skrętu w lewo, jaki proponuje nam Rafał Trzaskowski i przedstawiciele lewicowego świata, nie ma powrotu lub będzie bardzo trudno wrócić. Dlatego uważamy, jako Unia Polityki Realnej, że naszym obowiązkiem jest stanąć po stronie Polski. Możemy się spierać, jak ta Polska ma wyglądać, z której strony mamy „te meble” ustawić. Ale to są detale. O to się można spierać. Tylko trzeba tę Polskę MIEĆ.

Bartosz Józwiak

Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Lublina na liczne przybycie i bardzo entuzjastyczne przyjęcie deklaracji Unii Polityki Realnej o poparciu prezydenta Andrzeja Dudy w II turze wyborów prezydenckich.