Komentarze

PIS wspiera „lewą nogę”

Ostatnie dni po raz kolejny obfitowały w przejawy rujnującej Polskę wojny PIS z PO i jej przybudówkami. „Kneblowanym” mediom w to graj. Trwają nieustające dyskusje, nie trzeba się wysilać w poszukiwaniu tematów. Nie jest moim zamiarem branie udziału w przepychankach, kto w którym momencie zawinił. Chciałbym zwrócić uwagę na inny bardzo poważny problem. PIS wzorem Wałęsy wspiera „lewą nogę”.

W telewizji publicznej lewica pozaparlamentarna tj. SLD i Razem, jest dopuszczana do głosu nawet częściej niż w Polsacie i TVN. Ich przedstawiciele regularnie są reprezentowani w programach publicystycznych. Tymczasem socjalizm i lewicowy światopogląd powinien być jedynie omawiany w szkołach, z uwypukleniem zbrodni do których doprowadził i z wyraźną przestrogą przed podejmowaniem podobnych prób w przyszłości. Ten nurt polityczny należy traktować na równi z faszyzmem. Lewacy nie są równoprawnymi uczestnikami dyskusji. Jednak PIS do tego dopuszcza. Szokujący był sobotni program „Studio Polska” na TVP Info, prowadzony przez Pana Macieja Pawlickiego wspólnie z jakąś lewaczką. W uwłaczający sposób osoby represjonowane przez komunistów były przekrzykiwane przez lewaków. PIS jest mistrzem działań pozorowanych. Uchwala ustawę dezubekizacyjną i równocześnie subtelnie wspiera lewaków. Można to rozumieć w następujący sposób – PIS nie lubi ubeków, ale nie ma nic przeciwko komunistom. Jest to trawestacja znanego „socjalizm tak, wypaczenia nie”. Przestrzegam – pozwala się przetrwać potworowi, który po okrzepnięciu powróci z całym swoim bestialstwem. Gdy urośnie w siłę, rozprawi się z nami w znanym stylu. Będą więzienia, tortury, potajemne mordy bez prawa do pochówku. Zacznijmy poważnie traktować zakaz propagowania faszyzmu i komunizmu. Nawet w odwrotnej kolejności, biorąc pod uwagę realność zagrożenia. W Polsce, tak boleśnie doświadczonej przez komunizm, nie powinny móc legalnie istnieć takie partie jak SLD i Razem. Apel do PIS – nie promujcie akolitów zbrodniarzy.

PS Przypomnę, że za czasów reżimu PO-PSL do telewizji rządowej nie byli zapraszani politycy prawicy tj. UPR, Prawicy Rzeczpospolitej, KNP. Dzisiaj niewiele się zmieniło, co jest symptomatyczne.

Tomasz Pióro
Wiceprezes UPR

18 grudnia 2016

Comments are Closed